46 874 15 34
pon. - pt. od 9.00 - 17.00 sob. od 9.00 - 13.00
Poproś o wycenę

O nas

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się  montażem stolarki otworowej. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży budowlanej.

Zajmujemy się montażem i wymianą okien , drzwi , bram garażowych oraz parapetów w zamieszkałych budynkach, jak również w nowo wybudowanych obiektach. Realizujemy zlecenia dla firm i klientów indywidualnych w  szeroki asortyment stolarki budowlanej czołowych producentów takich jak np:  KBE, VEKA,ALUPLAST, WIATRAK,WIŚNIOWSKI,DAKO, PORTA, DRE, ERKADO, WIKĘD, SETTO, STALPRODUKT, MK-DOOR, KR- CENTER.
 
Naszym przewodnim założeniem jest:

  • fachowe doradztwo
  • bogata oferta produktów
  • profesjonalny montaż
  • serwis produktów w okresie gwarancji oraz pogwarancyjny

Produkty zakupione w naszej firmie dostarczamy w umówionym czasie  i miejscu. Usługi montażu i serwisu świadczymy głównie w centralnej Polsce. Między innymi obsługujemy klientów także w  miejscowościach takich jak : Brzeziny, Koluszki,Jeżów, Głowno, Stryków, Łódź, Kutno, Łęczyca, Zgierz, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Pabianice, Sieradz, Łask, Zduńska Wola, Łowicz, Warszawa, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Andrespol, Rzgów, Kalisz i okolice.
 
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów nie boimy się nowych wyzwań i cały czas rozwijamy się. Bierzemy udział w różnych szkoleniach produktowych i poszerzamy swoją wiedzę oraz umiejętności. Dbamy, aby klient, który skorzystał z naszej oferty był zadowolony z jakości produktów oraz fachowej i miłej obsługi. Staramy się, aby towar zakupiony w naszej firmie służył dla pokoleń.

 

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO SALONU W BRZEZINACH!